Poszukuję opinii o Adidas ZX Flux

#2019-03-11 06:45:09 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Cześć wszystkim! Jak w tamacie, miał ktoś może do czynienia z tymi konkretnie butami? W zasadzie nie zależy mi na sportowym charakterze. Bardziej chodzi o to, żeby buty były wygodne do noszenia przez 10-12 godzin dziennie, gdzie w tym czasie bardzo dużo chodzę. Taka specyfika pracy.
#2019-03-11 07:55:59 

BabaZWoza

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Jaworzno

Wiek: 21

Generalnie to jest typowe obuwie dedykowane właśnie biegaczom, więc moim zdaniem idealnie wręcz sprawdzi się do takich celów, do jakich potrzebujesz. Zanim zapoznasz się z opiniami o Adidas ZX Flux polecam Ci żebyś sobie zajrzał pod ten adres https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-zx-flux-2/. Masz tam bardzo fajnie opisane te buciki, wykonane są jak widać z dobrej jakości materiałów, zobacz sobie.
#2019-03-11 08:17:29 

Max_Kolanko

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Sopot

Wiek: 30

Sam takie mam i choć nie używam ich ta do pracy, to właśnie biegam w nich praktycznie codziennie. Mega przewiewne, to nie ulega wątpliwości. Do tego podeszwa fajnie wykonana, amortyzuje obciążenia, stawy tak nie dostają w kość nawet po długich sesjach biegowych.
#2019-03-11 09:21:30 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

A pytanie jeszcze, czy tabela rozmiarów Adidas trzyma się dobrze realiów? Z butami różnie to bywa, czasem te rozmiarówki mówią swoje, a praktyka pokazuje, że jednak potrzebuję nieco większe buty, niż to wynika z tej rozmiarówki właśnie. Wiecie coś na ten temat?
#2019-03-11 09:48:45 

Max_Kolanko

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Sopot

Wiek: 30

Według mnie jest OK. Na tej stronie ctxsport.com możesz sobie sprawdzić standardy rozmiarowe, a i od razu zamówić. Swoją drogą dobre ceny butów tam są, polecam zajrzeć. Ja kupowałem przez internet, dobrałem zgodnie z tym standardem i pasowały idealnie. Także według mnie możesz spokojnie brać. Jak zamówisz przez internet to zawsze można zwrócić bez problemu.
#2019-03-11 12:09:50 

Ziuta

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 27

A nie myślałeś nigdy o jakichś sandałkach czy na przykład półbutach, bardziej otwartym obuwiu? Mój mąż pracuje na produkcji, bardzo dużo chodzi i właśnie takie buty ma, tylko tam na hali musi jeszcze do nich takie noski dokładać, wzmacniane jakbyś coś spadło na paluchy ;)
#2019-03-11 13:23:06 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

No nie, odpada bo ja pracuję na świeży powietrzu. Latem to jeszcze OK, ale zimą czy jesienią buty muszą też zapewniać jakiś komfort termiczny. Zresztą raczej nie przeszłoby w mojej pracy chodzenie w sandałach :D Ale dzięki wszystkim za porady, chyba je sobie zamówię. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015